Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Ubytování

Statek je starý přes sto let a zachovává si styl starých selských časů. Celý areál statku byl v roce 2011 uznán kulturní památkou a je zařízen dobovým selským nábytkem.Vše je původní,žádné repliky.Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a se společným sociálním zařízením.K dispozici je vybavená kuchyňka. Je možné zajistit stravování z nedaleké hospůdky U Kalíška v Mezholezích.

 

pokoje s historickým selským zařízením  

  Jsme statek, kde se dodnes normálně žije a hospodaří, nečekejte u nás žádné luxusní apartmá, nemáme vířivku či wellnes -raději si společně popovídáme třeba večer u ohně nebo jen tak, nemáme tenisový kurt ani golfové hřiště. Zato u nás můžete ulehnout do původní selské postele, ve které před 100lety odpočíval majitel statku nebo můžete vyzkoušet voňavé přespání přímo na seně. Také máme dvůr plný přátelských a spokojených zvířat a zvířátek, která tady s námi žijí.

 Ubytování na statku slouží vždy jen pro menší počet hostů. Díky tomu u nás návštěvník najde klid a srdečnou rodinnou atmosféru a máme možnost se každému plně věnovat.

 

    

         

sociální zařízení

kuchyňka

 

 

 

 
TOPlist